#МЕГУ_імені_академіка_Степана_Демянчука
В рамках традиційної профорієнтаційної роботи з випускниками БЕРЕЗНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ N2 було проведено зустріч з представниками обласного Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука. Одинадцятикласники ознайомилися із особливими пропозиціями та програмами вищого навчального закладу, можливостями, які відкриються перед абітурієнтами, які виявлять бажання навчатися у даному закладі.
Презентували МЕГУ Артюшок Костянтин, доцент кафедри економіки і фінансів, кандидат економічних наук, та Ольга Грицун , заступник завідувача центру забезпечення якості освіти МЕГУ.
Вчителів запрошують на тренінги для участі в проєкті з надолуження освітніх втрат.
ГО “Смарт освіта” запрошує українських учителів і вчительок української мови та математики взяти участь у тренінгах, після яких педагоги / педагогині зможуть доєднатися до викладання у літньому проєкті з надолуження освітніх втрат “Тепер я знаю” (кетч-ап класи). Добір педагогів для участі відбудеться на конкурсній основі.
Проєкт націлений на подолання освітніх втрат з української мови та математики для учнів та учениць, що закінчили 4-10 класи української школи. У межах програми учні й учениці отримають те ядро знань, з яким вони зможуть комфортно перейти на наступний навчальний рівень. Робота педагогів у проєкті оплачується.
Зареєструватися для участі у тренінгах освітяни й освітянки можуть за посиланням. [Після обробки всіх заявок у разі потреби організатори можуть додатково провести індивідуальні зустрічі з окремими кандидатами та кандидатками, про що буде оголошено додатково. Після ознайомлення із заповненими формами та перегляду відео організатори залишають за собою право відмовити претендентам в участі через невідповідність вимогам та критеріям проєкту]. Реєстрація відкрита до 16 квітня 20:00.
На педагогів і педагогинь, які пройдуть конкурсний добір, чекатиме 4 тренінги за напрямами:
- загальна методика проведення кетч-ап класів від “Смарт освіти”;;
- цифрові навички;
- іновативні методи викладання предмета;
- навички психологічної підтримки.
Онлайн-заняття для освітян відбудуться 4, 11, 18 й 25 травня (щосуботи по 3–4 години залежно від напряму).
Учителі та учительки, які долучаться до програми з надолуження освітніх втрат, отримають:
- оплачувану роботу влітку з можливістю навчання й розширення досвіду;
- участь у проєкті, який ґрунтується на компетентнісному підході;
- доступ до всіх методик і напрямів, які можна використовувати в подальшій роботі;
- інструменти для подолання освітніх втрат;
- сертифікат про підвищення кваліфікації.
Багато українських школярів і школярок нині мають прогалини в навчанні понад рік, а деякі учні й учениці потребують створення особливих умов. Саме тому проєкт “Тепер я знаю” максимально дитиноорієнтований.
Робота з учнями й ученицями в межах проєкту “Тепер я знаю” орієнтовно відбудеться в червні-серпні 2024 року. Програма курсу передбачає 20 уроків з кожного предмета. Онлайн-заняття відбуватимуться в будні дні (окрім середи), в ранкові та вечірні години.
Усі школярі та школярки перед початком навчання пройдуть вхідне тестування, що допоможе організаторам, педагогам, батькам та самим дітям відстежувати навчальний прогрес і правильно організувати роботу в групах відповідно до рівня знань дітей. Заняття для дітей з ООП відбуватиметься з урахуванням їхніх особливостей і потреб.
Навчання в межах курсу проводитимуть із залученням двох онлайн-платформ – Zoom i Moodle. Учні й учениці матимуть постійний доступ до навчальних матеріалів, а тому, за потреби, зможуть ознайомитися з ними повторно чи знайти необхідну інформацію самостійно.
Усі завдання та матеріали, які автори проєкту пропонують для подолання освітніх втрат, базуються на виокремленому ядрі знань – тому базовому навчальному контенті, без якого неможливо рухатися далі. Матеріали цікаві, сучасні, а завдання спрямовані на практичне використання в реальному житті (наприклад, вивчення української мови пов’язане з роботою з текстом).
Весняна толока
Минулого тижня на території закладу відбулася “Весняна толока”. Для участі в ній були задіяні всі учасники навчального процесу. Детальніше на фейсбук –
https://www.facebook.com/groups/552013785234814/permalink/1865159937253519
.
Відбудеться вебінар для вчителів: «Проєктне та компетентнісно орієнтоване навчання в НУШ»!
Участь у вебінарі — чудова нагода отримати свіжі ідеї для впровадження проєктного та компетентнісно орієнтованого навчання в НУШ.
На онлайн-зустрічі від Українського інституту розвитку освіти ви дізнаєтеся про:
особливості та переваги проєктного та компетентнісного навчання;
інтерактивні завдання для урізноманітнення уроків;
практичні інструменти для конструювання сучасного уроку;
як інтегрувати предмети та розвивати ключові компетентності учнів.
Спікерами будуть методисти відділу змісту освіти УІРО: Сергій Берендєєв, Людмила Лисогор і Неля Михайловська.
11 квітня 2024 року, 16:00.
Тривалість: 60 хвилин
Зареєструватися можна за покликанням: https://forms.gle/eryKPSevaFFbjCqP9
Долучайтеся!